Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Plexr - Neinvazivní zákroky

 

Plexr - neinvazivní zákroky ...

PLEXR je název pro unikátní přístroj, který generuje mikroplasmatický výboj, který je v tomto případě lokalizován jen do vrchních vrstev pokožky ( jen po basální membránu pokožky). Při tomto výboji nedochází k tepelnému přenosu jako při použití laseru nebo radiofrekvence..nedochází tedy k popálení a nekrotizaci tkáně, ale k přímé fúzi pevná látka - plyn ...to znamená k přímému "odpaření" (sublimaci) tkáně: přesně zvolené části pokožky.

     Pro lékaře jde o práci velice delikátní a je podobná uměleckému dílu, lékař postupně odpařuje místečka velikosti do jednoho milimetru a přímo na klientovi vytváří budoucí vzhled, bez lokálního umrtvení, bez krvácení, řezání, modřin, stehů, jizev.

     Je však třeba zvolit správného lékaře, který umí s tímto přístrojem pracovat a hlavně dokáže zvolit správnou indikaci. Tam, kde je nutný chirurgický zákrok, tam je nutný chirurgický zákrok! Plexr je určen na delikátnější ošetření (lifting pokleslých víček, vyhlazování vrásek, úpravě jizev, pleti po akné, doplnění plastických chirurgických operací, odpaření malých lézí kůže: bradavic, xanthelasmat, pigmentových skvrn atd.)

Plexr patří do vybavení našeho pracoviště :-) 

............................................................................................................................................................................

 

POUČENÍ PŘED NEABLATIVNÍM ESTETICKÝM ZÁKROKEM V OBLIČEJI :    PLEXR                              

VEŠKERÉ ESTETICKÉ VÝKONY JSOU JEDNOZNAČNĚ PROVÁDĚNY  CERTIFIKOVANÝM LÉKAŘEM VE ZDRAVOTNICKÉM ZAŘÍZENÍ.

PŘÍSTROJE I MATERIÁLY POUŽITÉ PŘI ZÁKROKU JSOU SCHVÁLENÉ K POUŽITÍ V ČR A MAJÍ PŘÍSLUŠNÉ CERTIFIKÁTY, NOTIFIKACE A DOKLADY O SHODĚ DLE PLATNÉ LEGISLATIVY.

PACIENT JE PŘED KAŽDÝM VÝKONEM POUČEN ÚSTNĚ O PŘÍPRAVĚ, PRŮBĚHU, MOŽNÝCH KOMPLIKACÍCH A HOJENÍ, PODEPISUJE SOUHLAS S VÝKONEM, JEHOŽ SOUČÁSTÍ JE PÍSEMNÉ POUČENÍ.

     PLEXR je název pro unikátní přístroj, který generuje plasmatický výboj, který je v tomto případě lokalizován jen do vrchních vrstev pokožky ( jen po basální membránu pokožky). Při tomto výboji nedochází k tepelnému přenosu do okolní tkáně jako při použití laseru nebo radiofrekvence..nedochází tedy k popálení a nekrotizaci tkáně, ale k přímé fúzi pevná látka - plyn ...to znamená k přímému "odpaření" (sublimaci) tkáně: přesně zvolené části pokožky.

     Lékař postupně odpařuje místečka velikosti do jednoho milimetru a přímo na klientovi vytváří budoucí vzhled, bez lokálního umrtvení, bez krvácení, řezání, modřin, stehů, jizev.

     INDIKACE: lifting pokleslých víček, vyhlazování vrásek, úprava jizev a strií, ošetření pleti po akné, doplnění estetických chirurgických operací, odpaření malých lézí kůže: bradavic, xanthelasmat, pigmentových skvrn atd.)

     KONTRAINDIKACE: těhotenství a kojení

     APLIKACE: ambulantní výkon, ošetření pokožky po povrchové aplikaci anestezující masti, délka výkonu dle rozsahu ošetření, možnost ošetření v jednom až třech sezeních

   KOMPLIKACE: zarudnutí oblasti ošetřované pokožky, vytvoření keratinových stroupků v oblasti ošetření.

    HOJENÍ : stroupky se hojí „na sucho“ a odpadají do týdne. Chlazení ošetřené oblasti po výkonu 2-3 hodiny (suché chlazení).

V dalších dnech po ošetření není vhodné slunění, větší fyzická aktivita, sauna, bazén. Neaplikovat jiné, než doporučené kosmetické přípravky.

Po odpadnutí stroupků je nutná aplikace ochranného UV krému SPF 50+ , aby se urychlilo hojení novotvořené tkáně a zabránilo se její nežádoucí pigmentaci.

PRACOVNÍ NESCHOPNOST:

doporučená doba klidu po ošetření je 3-5 dnů v závislosti na charakteru práce

 

 

TOPlist